top of page
hruska.png

Když je v kuchyni líno aneb tipy na kvalitní hotovky

Někteří se narodili jako hotoví šéfkuchaři a trávit čas v kuchyni je pro ně největší odměnou dne. Jiní jsou situací trochu nuceni vyvařovat pro celou rodinu, ale stále to nepovažují za velký úkol. A pak jsou tu tací - jako třeba já - kteří si na vaření najdou čas málokdy a jsou rádi, když to výrobci usnadní za ně. Po čem ale sáhnout, když se vám prostě nechce vařit?Konečně! Kvalitní hotová jídla existují


Na Scuku si velice pečlivě hlídáme, co u nás najdete. To, co nakonec v nabídce vidíte, prošlo velkým schvalovacím procesem, kdy hlídáme složení a poctivě zvažujeme, co na Scuk zařadit a co ne. Proto i naše „hotovky“ dosahují vysokých kvalit a jejich konzumace se nemusíte bát.


Snídaně? Tuhle zvládnete doma i v kanceláři


Snídaně je pro mě osobně snad to nejhorší. Ráda si totiž přispím a s odchodem do kanceláře se pak dlouhé snídání moc neslučuje. Naštěstí ale existují alternativy, které se plnohodnotně vyrovnají víkendovému hodování u stolu.

1. Peblo

V nabídce Peblo najdete jen samé dobroty. Jsou připravované tak, aby byly nutričně vyvážené a zdravé. Bez ostychu tedy sáhněte po jejich snídaňových jogurtech s müsli.

2. Mixit

Müsli od Mixit je snídaňovou klasikou. Věděli jste ale, že mají i směsi pro smoothie bowls? Pro přípravu ovocné kaše vám stačí jen voda nebo mléko. Připravit si ji můžete i s sebou, jen pozor, ať ji dobře utěsníte. Smoothie je super v misce, ne rozlité v batohu :-)

3. Janova pec

Pečené müsli z Janovy pece je láska v krabičce. Najdete u nich i pečené kaše a to v praktickém mini balení tak akorát do kabelky.Rychlovky, které vám ušetří práci


Ráda vařím, když na to mám prostor a čas. A ráda vařím tak, jako je nám to představováno v pořadech o vaření. Všechno nakrájet, dát do speciálních mističek, mističky pak sesypat do jedné velké mísy, tu vysypat do hrnce a tak dále. Hlavně ať je to prostě hezké. Ale takovéhle postupy nejdou vždy ruku v ruce s mým životním tempem. Takže co rychlého uvařit, abyste uspokojili chuťové pohárky a zároveň se nepřipravili o čas, který někdy ani nemáte?


1. FÆncy Fries

Tyhle hranolky z čerstvých brambor jsou naprosto bezkonkurenční! Seženete k nim i originální dipy, které rozhodně stojí za to. Skvělá volba hlavně k burgerům.

2. rychlevareni.cz

Tady je to umícháno za vás, to mě baví moc. Hotové směsi s bulgurem i kuskusem jsou do 10 minut připravené k servírování. Navíc je jídlo nutričně hodnotné, zasytí bez pocitu, že byste se snad odflákli :-)

3. Na Italské farmě

Podobný koncept jako rychlevareni.cz má i dodavatel Na Italské farmě. V jeho nabídce najdete originální italské receptury i trochu té extravagance. Zkuste třeba Snídámtotto!


Bez práce nejsou koláče, ale guláš ano


No a když je lenost nejvyšší, sáhněte po zásobách u Farma Hranáč nebo třeba Pikanto, jejich hlívový guláš je legendární. V těchto případech stačí obsah jen ohřát a plnohodnotné jídlo je na světě. Pokud dáváte přednost více svěžím jídlům, pak zkuste zeleninové pokrmy Rychlovka.


1. Farma Hranáč

Jestli jste milovníky masa, pak vás šíře nabídky gulášů a dalších masových omáček mile překvapí. Od slepice na paprice přes kančí na víně až po srnčí nebo hovězí guláš, dobrou chuť!

2. Pikanto

Už jste zkusili jejich výše zmiňovaný hlívový guláš? Jestli ještě ne, tak neváhejte a přihoďte k nákupu, nebudete litovat. Nebo zkuste hlívovou dršťkovku.

3. Rychlovka

Skvělá možnost na cesty. Rychlovku můžete dát totiž jen tak do batohu a vyrazit na výlet. Zeleninové pokrmy jsou v BIO kvalitě, bez lepku, laktózy a éček. Díky tomu jsou vhodné pro celiaky i vegany.Jak jste na tom s vařením vy? Rádi vymýšlíte složité recepty a pak si užíváte jejich přípravu? Nebo jste spíše ti, kteří si sem tam rádi něco ulehčí?


0 komentářů

Kommentare


jablko2.png
bottom of page