top of page
hruska.png

Zkracujeme čekání na farmářské dobroty!

Máme skvělé zprávy! Změnili jsme nákupní cyklus tak, abyste si svou objednávku mohli vyzvednout už za 2 dny od konce nákupu. Jak budou nyní nákupy fungovat? Vše jsme vám sepsali do přehledného článku.


Farmářské nákupy na Scuk.cz probíhaly vždy v rámci týdenních cyklů. Toto se nijak nemění a stále si můžete od tuzemských farmářů a výrobců objednávat během celého týdne. Co se mění, je začátek a konec těchto nákupních cyklů tak, abyste si svou objednávku mohli vyzvednout už za 2 dny po skončení nákupu.


Jak nově poběží nákup?


Skupiny s výdejním dnem v úterý: Nákup běží od pondělí do neděle 23:59

Skupiny s výdejním dnem ve středu: Nákup běží od úterý do pondělí 23:59

Skupiny s výdejním dnem ve čtvrtek: Nákup běží od středy do úterý 23:59

Skupiny s výdejním dnem v pátek: Nákup běží od čtvrtka do středy 23:59


Kdy začneme?


Právě jsme to spustili! Týden od 1. do 7. listopadu je pro nás přechodový a je tedy možné, že váš nákup potrvá déle než 7 dnů. Jedná se pouze o jednorázové prodloužení, abychom mohli navázat na nový systém.


U svých oblíbených farmářů si ohlídejte dřívější ukončení


Z této změny máme velkou radost a věříme, že potěší i vás. Nyní aktivně pracujeme na tom, aby byla nabídka po celou dobu nákupu co nejširší. Je totiž možné, že někteří z vašich oblíbených farmářů a výrobců budou mít nastavené dřívější ukončení, aby stihli všechny objednávky včas připravit. Mějte s námi proto chvilku trpělivost a raději si vždy zkontrolujte, zda je daný produkt možné objednat po celou dobu nákupu.


Pokud by se náhodou stalo, že produkt již není možné objednat, podívejte se, zda je v dané kategorii alternativa. Snažíme se, abyste měli v podobném případě vždy možnost objednat stejně kvalitní produkty. A kdo ví, třeba tak objevíte něco, co byste jinak neměli možnost vyzkoušet :-)


Jak poznat, že má produkt nastavené dřívější ukončení?

Informace o dřívějším ukončení se zobrazuje už na hlavní stránce s výpisem produktů. Je ale možné, že ji nahradí informace o zbývajícím počtu kusů. Proto doporučujeme daný produkt rozkliknout a podívat se přímo na náhled, kde je informace vždy přehledně uvedená.


Zobrazení dřívějšího ukončení na výpisu stránky:

Zobrazení dřívějšího ukončení v náhledu produktu:Podívejte se, kdy probíhá nákup ve vaší Skupině


Skupiny s výdejním dnem v úterý:


Začátek nákupu: Pondělí

Konec nákupu: Neděle


Skupiny s výdejním dnem ve středu:


Začátek nákupu: Úterý

Konec nákupu: Pondělí


Skupiny s výdejním dnem ve čtvrtek:


Začátek nákupu: Středa

Konec nákupu: Úterý


Skupiny s výdejním dnem v pátek:


Začátek nákupu: Čtvrtek

Konec nákupu: StředaComments


jablko2.png
bottom of page