top of page
prazdniny_blog_BG.png

Víte, že si můžete vychutnat dobroty ze Scuk.cz i na dovolené? Výdejních míst máme už více než 500 po celé republice, stačí si jen vybrat.

auto.png
prazdniny_edited.png
sipka_edited.png

Jedete na dovolenou?
Objednejte si farmářské dobroty!

pin.png
slunce_zlute.png
srdce1.gif
zlute_jablko.png
mrak2.png

Kde můžete vyzvednout?

rostlinka.png
mapa_piny_jidlo.png

Po celé republice máme více než 500 výdejních míst a další přibývají! Nákupy od farmářů si můžete vyzvednout o dovolené v jižních Čechách, na Moravě, ve Slezsku, v okolí Prahy, Jizerkách i Krkonoších.

Příspěvky
na sociální sítě

Vyrobte si seznam Nákupních skupin v okolí

Víte, že na Scuku můžete být i v několika Nákupních skupinách? Každá z nich má své výdejní místo, podle toho si Skupinu vyberte. Jakmile se přidáte přes tlačítko Připojit se ke Skupině, snadno se k ní pak dostanete. Můžete se přidat do Nákupní skupiny, jejíž výdejní místo máte za rohem od chaty, nedaleko kempu, kam vyrážíte do karavanu, anebo vedle vesničky, kam se vydáte na chalupu. Nákupní skupinu snadno změníte zpět na původní kliknutím na Změnit Skupinu.

mobil1.png

Vyhledejte
Skupinu

mobil2.png

Připojte se ke Skupině

mobil3.png

Skupinu
můžete změnit

mobil4.png

Prohlédněte si
své Skupiny

Nejlepší tipy na výlety v okolí? U místních!

vydej_prazdniny_leto.png

Naši Organizátoři jsou milí a sympatičtí srdcaři, kteří vám rádi poradí, kam byste se mohli vydat v okolí na výlet.

Výdejní den si užijte, stavte se za našimi Organizátory, zeptejte se na zajímavá místa v okolí a kdo ví, třeba se shledáte zase příští prázdniny :-) Scuk není jen o jídle, je to i o sousedských setkáních. A kdo říká, že nemůžete být sousedi, i když jen na pár dní? :-)

bottom of page