Jsme rádi, že jste na Scuku!

Vážíme si toho, že můžeme nabízet právě vaše výrobky a naše zákazníky jsme o tom už informovali. Bude skvělé, když i vy dáte svým zákazníkům vědět, že jste součástí Scuk.cz. Abychom vám to v tomto směru trochu ulehčili, připravili jsme pro vás několik různých textů a grafických materiálů, které můžete při této příležitosti využít.

Letní akce: Využijte slevové kódy

Speciálně pro vás, naše dodavatele, jsme vytvořili slevové kódy, které můžete použít pro nabírání nových zákazníků, slevové kódy se dají uplatnit na první nákup na Scuku. Pozor! Pro každého z vás jsme nachystali unikátní znění kódu, proto pečlivě hledejte podle názvu svého prodejního profilu na Scuk.cz.

Jak nejsnadněji najít svůj banner?

1.

2.

3.

Kliknutím na tlačítko „Stáhnout...“ otevřete složku
Posouvejte myší, dokud to jde, ať si zobrazíte všechny soubory
Využijte klávesovou zkratku
Ctrl+F a vyhledejte název svého prodejního profilu na Scuk.cz

bub4.png

Náš tip:
Název prodejního profilu vyhledávejte bez háčků a čárek, namísto mezery použijte podtržítko „_“

Bannery pro váš web

Máme pro vás nachystané webové bannery v několika rozměrech, které můžete využít na svých webových stránkách.

mrak2.png
mrak.png
banner1.png
banner2.png

Příspěvky na sociální sítě

Slevové kódy můžete šířit i na svých sociálních sítích. Pro tyto účely jsme nachystali speciální grafiku, kterou najdete ve složce. Stejně tak můžete využít i textový dokument, kde pro vás máme několik verzí doprovodného textu 🙂

Využijte letáčky se slevovými kódy

Jezdíte na farmářské trhy? Vyplňte nám krátký dotazník a objednejte si u nás letáčky se slevovými kódy. Ty vám necháme vytisknout, abyste je mohli rozdávat na trzích, letáčky si pak vyzvednete při dalším závozu skladu.

banner3.png
sipka_edited.png
banner4.png
sipka.png
banner6.png
banner5.png
sipka.png

Příspěvky
na sociální sítě

Víme, že ne vždy lze při výrobě pravidelně obstarávat i sociální sítě. Proto jsme pro vás připravili několik verzí příspěvků, kterými můžete sdělit, že odteď své dobroty prodáváte i na Scuku. Texty můžete použít v nezměněné verzi, případně je upravte podle své potřeby. Doporučujeme připojit i odkaz na váš profil na Scuk.cz.

sipka_edited.png
ilu_podstranka_mkt_socky.png
sipka.png
ilu_podstranka_mkt_print.png

Vytvořili jsme pro vás univerzální letáky, vizitky a plakáty, které stačí jen nechat vytisknout v tiskárně. Můžete jimi třeba na farmářských trzích připomenout, že své výrobky nabízíte i u nás a díky tomu si je mohou vychutnat zákazníci z celé České republiky.

Letáky, vizitky a plakáty

sipka_edited.png
ilu_podstranka_mkt_logo.png

Naše logo

Chcete dát na svou webovou stránku naše logo, aby zákazníci věděli, kde všude vás najdou? Máme je pro vás připravená, a to v několika verzích. Zároveň jsme pro vás připravili manuál, abyste věděli, jak naše logo správně použít.

Bannery

Abyste na své stránce mohli nepřehlédnutelně ukázat, že své výrobky nabízíte i na Scuku, vyrobili jsme sérii reklamních bannerů v několika velikostech. Na vás už je jen to, který z nich použijete a kam jej na svém webu umístíte.

sipka.png
ilu_podstranka_mkt_ppc2.png
ilu_podstranka_mkt_bannery.png

O Scuku

Pokud budete chtít svým zákazníkům vysvětlit, jak to u nás funguje, máme pro vás nachystané tři různé texty o Scuku, a to v dlouhé a zkrácené verzi. Je jen na vás, který z nich využijete.

sipka_edited.png
sipka.png

Požádal vás někdo o rozhovor a chcete zmínit, že prodáváte i na Scuku? Sepsali jsme text o tom, jak to u nás chodí z vašeho pohledu, který můžete při podobných situacích použít nebo se jím inspirovat.

Doufáme, že vám těmito podklady pomůžeme navýšit objednávky vašich výrobků. Jsme si jisti, že čím víc zákazníků o vás ví, tím víc jich vaše výrobky vyzkouší. A budou tak mít šanci, si je opravdu zamilovat.

ilu_podstranka_mkt_univerzal.png

Podklady pro rozhovor