top of page

Jsme rádi, že jste na Scuku!

Vážíme si toho, že můžeme nabízet právě vaše výrobky a naše zákazníky jsme o tom už informovali. Bude skvělé, když i vy dáte svým zákazníkům vědět, že jste součástí Scuk.cz. Abychom vám to v tomto směru trochu ulehčili, připravili jsme pro vás několik různých textů a grafických materiálů, které můžete při této příležitosti využít.

Využijte online i offline prostor

Příspěvky
na sociální sítě

Víme, že ne vždy lze při výrobě pravidelně obstarávat i sociální sítě. Proto jsme pro vás připravili několik verzí příspěvků, kterými můžete sdělit, že odteď své dobroty prodáváte i na Scuku. Texty můžete použít v nezměněné verzi, případně je upravte podle své potřeby. Doporučujeme připojit i odkaz na váš profil na Scuk.cz.

sipka_edited.png
ilu_podstranka_mkt_socky.png
sipka.png
ilu_podstranka_mkt_print.png

Vytvořili jsme pro vás univerzální letáky, vizitky a plakáty, které stačí jen nechat vytisknout v tiskárně. Můžete jimi třeba na farmářských trzích připomenout, že své výrobky nabízíte i u nás a díky tomu si je mohou vychutnat zákazníci z celé České republiky.

Letáky, vizitky a plakáty

sipka_edited.png
ilu_podstranka_mkt_logo.png

Naše logo

Chcete dát na svou webovou stránku naše logo, aby zákazníci věděli, kde všude vás najdou? Máme je pro vás připravená, a to v několika verzích. Zároveň jsme pro vás připravili manuál, abyste věděli, jak naše logo správně použít.

Bannery

Abyste na své stránce mohli nepřehlédnutelně ukázat, že své výrobky nabízíte i na Scuku, vyrobili jsme sérii reklamních bannerů v několika velikostech. Na vás už je jen to, který z nich použijete a kam jej na svém webu umístíte.

sipka.png
ilu_podstranka_mkt_ppc2.png
ilu_podstranka_mkt_bannery.png

O Scuku

Pokud budete chtít svým zákazníkům vysvětlit, jak to u nás funguje, máme pro vás nachystané tři různé texty o Scuku, a to v dlouhé a zkrácené verzi. Je jen na vás, který z nich využijete.

sipka_edited.png
sipka.png

Požádal vás někdo o rozhovor a chcete zmínit, že prodáváte i na Scuku? Sepsali jsme text o tom, jak to u nás chodí z vašeho pohledu, který můžete při podobných situacích použít nebo se jím inspirovat.

ilu_podstranka_mkt_univerzal.png

Podklady pro rozhovor

Doufáme, že vám těmito podklady pomůžeme navýšit objednávky vašich výrobků. Jsme si jisti, že čím víc zákazníků o vás ví, tím víc jich vaše výrobky vyzkouší. A budou tak mít šanci, si je opravdu zamilovat.

Celý tým Scuk.cz

bottom of page