Staňte se výdejním místem nákupů ze Scuk.cz

Jednou z cest, jak v dnešní době podpořit své podnikání, může být i zapojení se do sítě našich výdejních míst. Co budete vydávat? Objednávky samých dobrot! Jsme Scuk.cz, online farmářské trhy, na kterém si zákazníci mohou vybrat z více než 9000 produktů.

uvid.png

Zapojte se do smysluplného projektu
a zvyšte tržby svého podniku!

sipka_edited.png

Jaké jsou výhody?

Přiveďte do svého podniku nové zákazníky

S tím, jak vám budou přibývat zákazníci ze Scuk.cz, bude se rozšiřovat i stálá klientela vašeho podniku a dozví se o vás více lidí.

1.png
90.png

Získejte provizi 7,5 %
z každé objednávky

Z každé objednávky, kterou si u vás zákazníci vyzvednou, získáte 7,5 %. Průměrná útrata jednoho zákazníka na Scuk.cz je 1200 Kč, to znamená provizi 90 Kč.

3.png

Ušetřete za reklamu, postaráme se vám o ni

Chceme, aby o vás bylo slyšet! Díky našemu dosahu se vám postaráme o propagaci. S výdejním místem se lidé dozví i o vašem podniku.

sipka_edited.png
sipka.png
zlata_mrkev.png

Jak to funguje?

ilu1.png
ilu2.png
ilu3.png
ilu4.png

Nákupy probíhají pouze online, zákazníci si pro doručení volí nejbližší výdejní místo, těch je v současné chvíli po celé republice přes 600 a síť stále rozšiřujeme.

Zákazníci si své nákupy vyzvedají ve vámi určeném čase v daný výdejní den. Obvykle má výdejní místo jeden výdejní den v týdnu, avšak díky vaší podnikatelské výhodě můžete mít výdeje dvakrát i víckrát v týdnu.

Ve výdejní den vám přivezeme objednávky zákazníků, kteří nakoupili s vyzvednutím u vás.

sipka_edited.png

Vy objednávky roztřídíte po jednotlivých zákaznících a v ten samý den vydáte.

ilu5.png

Po celou dobu můžete se zákazníky komunikovat ve Facebook skupině, kterou pro vás vytvoříme a budovat si díky tomu komunitu, která váš podnik jen tak neopustí.

bg.png
jablko.png

Co se bude dít po registraci?

Jakmile se zaregistrujete na Scuk.cz/organizatori, ozve se vám jeden z našich koordinátorů

Společně projdete celý proces a seznámíte se s detaily fungování

Pak už jen zbývá najít první zákazníky a můžete se těšit na nové tváře i férovou odměnu

sipkacervena.png
sipkacervena_edited.png

Ozvěte se nám!

kontakt2.png

Nejste si jisti, jak to funguje a raději byste si o tom celém popovídali s jedním z našich koordinátorů?

Napište nám na

227 272 212

Nebo rovnou zavolejte na

pondělí—pátek 9—17

Jsme k dispozici

Máme to vyzkoušené!

Naši síť výdejních míst rozšiřujeme hlavně proto, aby byly farmářské potraviny dostupné co nejvíce lidem. Stejně jako podporujeme lokální farmáře, máme radost, když můžeme podpořit i poctivé obchody se skutečně zdravou výživou. Už se jich ke Scuk.cz přidalo více než 60!

„Scuk mě mimo jiné motivuje neustále inovovat svůj sortiment na pultech, protože vidím, co zákazníci nakupují. Já sama sleduji novinky na Scuku a pozoruji, po čem je poptávka. Další výhodou je, že mohu být nápomocná. Když se mě zákazníci ptají, jestli bych jim nemohla něco dobrého sehnat, nemusím tím trávit dlouhé hodiny a můžu je jen odkázat na Scuk. Díky tomu o ně nepřicházím, protože je neposílám jinam :-) Tuhle výhodu vítám hlavně v čerstvém zboží, odpadá pak strach z toho, že se něco zkazí. Výdeje pořádám už přes tři roky na obou svých prodejnách a pořád je to radost.“

Jitka Kadlecová, majitelka Medunka Kolovraty a Medunka Palmovka

org.png
bg.png

Poznejte nás blíž

Chcete vědět, co je naším poselstvím, kdo všechno za Scuk.cz stojí a proč to celé děláme? Mrkněte na stránku o nás a dozvíte se vše, co by vás mohlo zajímat.

hlava2.png
hlava1.png