Staňte se výdejním místem nákupů ze Scuk.cz

Jednou z cest, jak v dnešní době podpořit své podnikání, může být i zapojení se do sítě našich výdejních míst. Co budete vydávat? Objednávky samých dobrot! Jsme Scuk.cz, online farmářské trhy, na kterém si zákazníci mohou vybrat z více než 10 000 produktů.

uvid.png

Zapojte se do smysluplného projektu
a zvyšte tržby svého podniku!

sipka_edited.png

Jaké jsou výhody?

Přiveďte do svého podniku nové zákazníky

S tím, jak vám budou přibývat zákazníci ze Scuk.cz, bude se rozšiřovat i stálá klientela vašeho podniku a dozví se o vás více lidí.

1.png
2_b.png

Získejte provizi až 9 %
z každé objednávky

Z každé objednávky, kterou si u vás zákazníci vyzvednou, získáte 7,5 % až 9 %. Průměrná útrata jednoho zákazníka na Scuk.cz je 1200 Kč, to znamená provizi 90—108 Kč.

3.png

Nechte si zvýšit povědomí o svém podniku

Chceme, aby o vás bylo slyšet! Díky našemu dosahu se o vás dozví noví zákazníci. S výdejním místem roste i propagace vašeho podnikání.

sipka_edited.png
sipka.png
zlata_mrkev.png

Jak to funguje?

ilu1.png
ilu2.png
ilu3.png
ilu4.png

Nákupy probíhají pouze online, zákazníci si pro doručení volí nejbližší výdejní místo, těch je v současné chvíli po celé republice přes 600 a síť stále rozšiřujeme.

Zákazníci si své nákupy vyzvedají ve vámi určeném čase v daný výdejní den. Obvykle má výdejní místo jeden výdejní den v týdnu, avšak díky vaší podnikatelské výhodě můžete mít výdeje dvakrát i víckrát v týdnu.

Ve výdejní den vám přivezeme objednávky zákazníků, kteří nakoupili s vyzvednutím u vás.

sipka_edited.png

Vy objednávky roztřídíte po jednotlivých zákaznících a v ten samý den vydáte.

ilu5.png

Po celou dobu můžete se zákazníky komunikovat ve Facebook skupině, kterou pro vás vytvoříme a budovat si díky tomu komunitu, která váš podnik jen tak neopustí.

bg.png
jablko.png

Co se bude dít po registraci?

Jakmile se zaregistrujete na Scuk.cz/organizatori, ozve se vám jeden z našich koordinátorů

Společně projdete celý proces a seznámíte se s detaily fungování

Pak už jen zbývá najít první zákazníky a můžete se těšit na nové tváře i férovou odměnu

sipkacervena.png
sipkacervena_edited.png
produktyNEW2.png

Ozvěte se nám!

kontakt2.png

Nejste si jisti, jak to funguje a raději byste si o tom celém popovídali s jedním z našich koordinátorů?

Napište nám na

227 272 212

Nebo rovnou zavolejte na

pondělí—pátek 9—17

Jsme k dispozici

Máme to vyzkoušené!

Naši síť výdejních míst rozšiřujeme hlavně proto, aby byly farmářské potraviny dostupné co nejvíce lidem. Stejně jako podporujeme lokální farmáře, máme radost, když můžeme podpořit i poctivé obchody se skutečně zdravou výživou. Už se jich ke Scuk.cz přidalo více než 60!

Martina Fialová, majitelka zdravé výživy Harmonie v Pacově

„Jsme malé město, a tak jsem si z důvodu malé obrátky nemohla dovolit mít například kozí a ovčí jogurty. Se Scukem si zákazník najednou může vybrat hned z několika ovčích jogurtů a více toho ochutnat. Také se o mém krámku dozvěděli i jiní zákazníci. Ti jsou většinou stálí, líbí se jim nakupování v klidu doma a co mi hodně říkají, že se naučili neplýtvat, protože si nákupy lépe plánují. Mám za sebou už 100 výdejů a pořád mě to baví.“

pani3.png

„Scuk mě mimo jiné motivuje neustále inovovat svůj sortiment na pultech, protože vidím, co zákazníci nakupují. Já sama sleduji novinky na Scuku a pozoruji, po čem je poptávka. Další výhodou je, že mohu být nápomocná. Když se mě zákazníci ptají, jestli bych jim nemohla něco dobrého sehnat, nemusím tím trávit dlouhé hodiny a můžu je jen odkázat na Scuk. Díky tomu o ně nepřicházím, protože je neposílám jinam :-) Tuhle výhodu vítám hlavně v čerstvém zboží, odpadá pak strach z toho, že se něco zkazí. Výdeje pořádám už přes tři roky na obou svých prodejnách a pořád je to radost.“

Jitka Kadlecová, majitelka Medunka Kolovraty a Medunka Palmovka

org.png

Jana Šulková, majitelka zdravé výživy Harmonie v Kaplici

„Scuk jsem začala vydávat proto, že jsem chtěla dopřát zákazníkům našeho obchůdku další službu. V našem okolí není žádná prodejna zeleniny nebo masa od farmářů, takže jsem tím vlastně doplnila sortiment, který mi chyběl. Druhým důvodem je, že si tím nakupuju pro sebe a svou rodinu, ještě se slevou a dopravou zdarma. A do třetice proto, že chci opravdu podpořit lidi, kteří dělají smysluplnou a poctivou práci a dělají ji srdcem. Chci jim poslat aspoň malou motivaci, že to má cenu a ať v tom pokračují.“

pani2.png
bg.png

Poznejte nás blíž

Chcete vědět, co je naším poselstvím, kdo všechno za Scuk.cz stojí a proč to celé děláme? Mrkněte na stránku o nás a dozvíte se vše, co by vás mohlo zajímat.

hlava2.png
hlava1.png