top of page

Staňte se výdejním místem nákupů ze Scuk.cz

Jednou z cest, jak v dnešní době podpořit své podnikání, může být i zapojení se do sítě našich výdejních míst. Co budete vydávat? Objednávky samých dobrot! Jsme Scuk.cz, online farmářské tržiště, na kterém si zákazníci mohou vybrat z více než 10 000 produktů.

uvid.png

Máte kavárnu či bistro?

sipka_edited.png

Jaké jsou výhody?

Přiveďte do svého podniku nové zákazníky

S tím, jak vám budou přibývat zákazníci ze Scuk.cz, bude se rozšiřovat i stálá klientela vašeho podniku a dozví se o vás více lidí.

1.png
2_b.png

Získejte provizi až 9 %
z každé objednávky

Z každé objednávky, kterou si u vás zákazníci vyzvednou, získáte 7,5 % až 9 %. Průměrná útrata jednoho zákazníka na Scuk.cz je 1200 Kč, to znamená provizi 90—108 Kč.

3.png

Nechte si zvýšit povědomí o svém podniku

Chceme, aby o vás bylo slyšet! Díky našemu dosahu se o vás dozví noví zákazníci. S výdejním místem roste i propagace vaší kavárny či bistra.

sipka_edited.png
sipka.png
zlata_mrkev.png

Jak to funguje?

ilu1.png
ilu2.png
ilu3.png
ilu4.png
ilu5.png

Nákupy probíhají pouze online, zákazníci si pro doručení volí nejbližší výdejní místo, těch je v současné chvíli po celé repubice přes 500 a síť stále rozšiřujeme

Pro vyzvedávání zboží jsou předem určené tzv. výdejní dny, ty bývají většinou 1x týdně

Ve výdejní den vám přivezeme objednávky zákazníků, kteří nakoupili s vyzvednutím u vás

sipka_edited.png

Vy objednávky roztřídíte po jednotlivých zákaznících a v ten samý den předáte, třeba i s dobrou kávou, kterou nabízíte v kavárně

Po celou dobu můžete se zákazníky komunikovat ve Facebook skupině, kterou pro vás vytvoříme a budovat si díky tomu komunitu, která váš podnik jen tak neopustí

bg.png
jablko.png

Co se bude dít po registraci?

Jakmile se zaregistrujete na Scuk.cz/organizatori, ozve se vám jeden z našich koordinátorů

Společně projdete celý proces a seznámíte se s detaily fungování

Pak už jen zbývá najít první zákazníky a můžete se těšit na nové tváře i férovou odměnu

sipkacervena.png
sipkacervena_edited.png
produktyNEW2.png

Ozvěte se nám!

kontakt2.png

Nejste si jisti, jak to funguje a raději byste si o tom celém popovídali s jedním z našich koordinátorů?

1000x1000_small_michal_zluta.png
1000x1000_small_2021_barca_zluta.png

Napište nám na

227 272 212

Nebo rovnou zavolejte na

pondělí—pátek 9—17

Jsme k dispozici

bg.png

Barča

bg.png

Michal

Máme to vyzkoušené!

Naši síť výdejních míst rozšiřujeme hlavně proto, aby byly farmářské potraviny dostupné co nejvíce lidem. Stejně jako podporujeme lokální farmáře, máme radost, když můžeme podpořit i kavárny a bistra. Přečtěte si zkušenosti těch, kteří takové podniky provozují a ke Scuk.cz se přidali.

„Nejvíce mě těší, jak se vše propojuje. Spousta návštěvníků kavárny nakupuje na Scuku. Zároveň si zákazníci Scuku někdy při výdeji koupí nějakou dobrotu, zjistí, že vše mám na svědomí já, je to hned téma k hovoru. Když přišla korona a musela jsem zavřít provozovnu, byl to Scuk, který mě z určité části udržel nad vodou. Podpora, kterou mi lidé při výdejích projevovali, byla neskutečně nabíjející. Úsměvy pod rouškou a dobrá nálada byla nakažlivá více než nějaký virus :-)“

Nina z kavárny Zvěřinec, Ústí nad Labem

nina.png

„Jsme na Scuku prakticky od začátku. Přišlo nám super spojit to s kavárenským provozem. Sami jsme si v Brandýse kupovali zeleninové bedýnky od místních zelinářů a zajišťovali je i pro známé. Výhodou pro výdej v kavárně je i to, že zhruba čtvrtina nakupujících si u nás koupí kávu nebo dort."

Gábina a Petra z kavárny Dvě vrány,
Brandýs nad Labem

dvevrany.png

„Když se zjara kvůli koronaviru všechno zavřelo, hledala jsem nějakou možnost pracovat dále na volné noze. Na Facebooku jsem zjistila, že se nedaleko otevřela výdejna Scuku. Zaujala mě myšlenka organizovat nákupy tady u nás. Líbí se mi probírat s lidmi, co si objednali, jak jim to chutnalo, co si z dobrot ze Scuku uvařili."

Pavla z bistra Mlsánek, Žďár nad Sázavou

pavla.png
bg.png

Poznejte nás blíž

Chcete vědět, co je naším poselstvím, kdo všechno za Scuk.cz stojí a proč to celé děláme? Mrkněte na stránku O nás a dozvíte se vše, co by vás mohlo zajímat.

hlava2.png
hlava1.png
bottom of page